УЕФА О ИНЦИДЕНТИМА У ВОЛОСУ: Благовремено ћемо реаговати

Фудбалска репрезентација Грчке / Извор: Реутерс

У питању је дуел Грчка - такозвано Косово.

Дисциплинска комисија Европске фудбалске уније (УЕФА) благовремено ће саопштити одлуку о инцидентима на мечу Лиге нација између Грчке и тзв. Косова, која је синоћ одиграна у Волосу, преноси "Косово онлајн".

ТВРДЕ ДА ЈЕ БИО БЛИЗУ ПРЕЛАСКА У ЛОНДОН: Влаховић проговорио о ПОНУДИ Арсенала

ПРОЦУРИЛО ИМЕ НА ГОРУЋЕМ МЕСТУ: Партизан доводи појачање из Португалије

ПЕЦНУО ВЕЧИТОГ РИВАЛА: Имамо бољу процену странаца! Као да не гледамо исти фудбал...

Навијачи грчке репрезентације су уочи почетка утакмице извиждали химну тзв. Косова. Утакмица је крајем првог полувремена била прекинута 10 минута, пошто су се навијачи две селекције гађали пиротехничким средствима.

- Све одлуке Дисциплинске комисије УЕФА у вези са инцидентима који су се десили или пријављени након утакмица Лиге нација одиграних ове недеље биће благовремено објављене. Немамо више информација које бисмо могли да пружимо у овој фази - саопштено је из УЕФА за "Косово онлајн".

Грчка је победила 2:0, а навијачи домаће селекције су током меча скандирали "Косово је Србија". Домаћи навијачи су, поред грчких, носили и српске заставе.