УГАСИЛА ГА ЈЕ: Навијач Партизана прозвао Снежану Борјан, уследио је жесток одговор (ФОТО)

19.10.2020. 08:54
Snežana Borjan
Снежана Борјан / Извор: МН Press

Било је бурно и по завршетку дербија.

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су нерешено 1:1 у 163. Вечитом дербију који је, по обичају у последњих пар година, био прилично сиромашан са квалитетом фудбала.

МРКЕЛА ЖЕСТОКО УЗВРАТИО ВАЗУРИ: Доста више покварених изјава, нека се Вазура изјасни ко је звао судију

БОРЈАН "ПЕЦНУО" КОМШИЈЕ: Капитен Звезде упутио занимљив ПОЗИВ Партизану!

ВАЗУРА ГРМИ: Отета нам победа! Судија у полувремену, добио позив КОЈИ СЕ НЕ ОДБИЈА!

Осим грешке младог Ераковића после које је Партизан постигао гол, као и пенала из којег су црвено-бели стигли до изједначења, меч је обележио и Секу Саного који је нехотице закачио по оку Сејдуба Суму, а играч Партизана после тога није могао да настави меч и морао је да напусти игру у 16. минуту. Ово је изазвало револт навијача Партизана, а неки су покушали да буду духовити убацујући у целу причу супругу голмана Црвене звезде Милана Борјан, Снежану. Међутим, вероватно навијач црно-белих који је био најмаштовитији у прозивкама није очекивао да ће му Снежана Борјан брутално одговорити, а она је управо то учинила.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.