СРБИН У ЕЛЕМЕНТУ: Рачић у 22. минуту послао ПРЕСУДАН ПАС! Асистенција Уроша, али Валенсија без победе (ВИДЕО)

18.04.2021. 21:08
Račić
Рачић / Извор: Фото: Sporttube printscreen/MN Press

Добра партија нашег репрезентативца.

Фудбалери Бетиса и Валенсије одиграли су нерешено у мечу 33. кола првенства Шпаније - 2:2. У дуелу Кадиз - Селта није било голова.

ЖИВКОВИЋ БАШ НЕ ВОЛИ ЦРВЕНО-БЕЛО: Андрија је херој ПАОКА! Два гола Олимпијакосу - БОМБА, па незаустављив бег (ВИДЕО)

УЗЕО СИ ТРОФЕЈ ДУШАНЕ: Капитен Тадић са Ајаксом славио и то са голом у зауставном времену (ВИДЕО)

ДМИТРОВИЋ ПРИМИО ПЕТ ГОЛОВА: Сео и загледао се од муке... да ли је ОН КРИВ? Атлети се распуцали (ВИДЕО)

Бетис је трећу утакмицу узастопно ремизирао, али је захваљујући поразу Реал Сосиједада од Севиље (1:2) остао усамљен на петој позицији са 48 бодова. Валенсија је 14. са 35 бодова.

Домаћи су повели у 12. минуту четвртим голом у сезони Фекира, а десет минута касније изједначио је расположени Гедеш на асистенцију српског репрезентативца Уроша Рачића.

Победа у Ел Класику, пласману полуфинале Лиге шампиона… Реалу је баш кренуло, а како има само бод мање од Атлетика, намерачио се и на титулу. Вечерас (21.00) гостује Хетафеу и само победа долази у обзир, а квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе - Реал Мадрид.

Бетис је, ипак, на одмор отишао са голом предности јер је Каналес у 42. минуту по други пут матирао Доменека.

Коначан резултат поставио је Солер у 61. минуту из једанаестерца након што је један играч тима из Севиље играо руком у казненом простору. До краја меча није било много узбуђења.

Бетис у следећем колу дочекује Атлетик Билбао, а Валенсије гостује Осасуни.