УШЛИ СУ У ФОРМУ: Манчестер јунајтед после Партизана наставља са добрим играма

10.11.2019. 17:16
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Профимедиа

Рутинска победа.

Манчестер јунајтед је на Олд Трафорду рутински савладали Брајтон са 3:1 у 12. колу Премијел лиге Енглескеи тако поново дошли до горњег дома табеле и сада су седми. Тако су показали да су ушли у добру форму после победе над партизаном пре три дана (3:0) у лиги Европе.

ГОЛЕАДА У РИМУ: Лацио се мучио са Лећеом, али је онда прорадио Сергеј (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ЈЕ РОЂЕНА: Постигао ГОЛ са 15 година и постао НАЈМЛАЂИ стрелац у историји Европе (ВИДЕО)

ЈЕЗИВА СЦЕНА: Боаћи остао НЕПОМИЧНО да лежи! Уследила је ЕКСПРЕСНА реакција (ВИДЕО)

Добар меч "Црвених ђавола" најавио је Андреас Переира у 17, да би већ у 19. аутогол постигао Пропер, након гужве у петерцу гостију.

Брајтон је у 64. минуту најавио повратак у меч, када је корнер Гроса у гол претворио Данк.

До тога није дошло, пошто је Маркус Рашфорд у 66. минуту искористио асистенцију Марсијала и лопту од пречке послао у гол Метјуа Рајана за коначних 3:1.

Погледајте како изгледа Беатрис Бушар, сестра канадске тенисерке Ежени Бушар.