УСПАВАНА ОДБРАНА ЗВЕЗДЕ: Олмо лако тресе мрежу и решава питање победника (ВИДЕО)

25.10.2023. 23:00
Olmo
Олмо / Извор: Фото: YoutubePrintscreen/Stremja

Гол који је "укопао" српског шампиона...

Фудбалери Црвене звезде гостују Лајпцигу, у утакмици трећег кола групе Г Лиге шампиона. Стаменић је у 70. минуту успео да умањи предност домаћина на 2:1, деловало је као даје могуће да Звезда поравна резултат и освоји преко потребан бод у елитном такмичењу. Међутим...

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИОOlajinka

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИО

СИМОНС "СКИНУО ПАУЧИНУ" - СТАМЕНИЋ УЗВРАТИО: Гол који је Звезди вратио наду (ВИДЕО)Simons

УЕФА казнила репрезентацију Босне и Херцеговине!Savo MiloÅ¡ević

УЕФА казнила репрезентацију Босне и Херцеговине!

Играо се 84. минут када је Симакан прво шутирао, ту је био и Баумгартнер, да би лопта прескочила успавану одбрану Звезде и на крају стигла до Олма, који је погодио само десетак минута након уласка у игру.