УСПАВАНКА У ТУРСКОЈ: Звезда и Вардар одиграли полувреме за ЗАБОРАВ! (ВИДЕО)

29.01.2020. 16:14
Crvena zvezda - Vardar
Црвена звезда - Вардар / Извор: Србија Данас

Контролни меч у Белеку.

Фудбалери Црвене звезде играју у Белеку контролни меч против Вардара, а после првих 45 минута резултат је 0:0.

Тренер црвено-белих Дејан Станковић се одлучио за изузетно квалитетан састав, са два шпица (Павков, Боаћи), али је актуелни српски шампион углавном јалово нападао у првом делу сусрета.

КАО У СТАРОЈ ЈУГИ: Звезда против Вардара, код Декија нема КАЛКУЛАЦИЈА, ево ко су СТАРТЕРИ (САСТАВИ)

ХОРОР: Камера забележила звук пада Кобијевог хеликоптера, 43 секунде страве и ужаса (ВИДЕО)

ЗВЕЗДИ СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ: Нови ПОТПИС на Маракани!

АДМИРАЛ У РЕДОВИМА ЕВРОПСКОГ ПРВАКА: Нелсон ПОТПИСАО за великана! (ФОТО)

Најбољу шансу Звезда је пропустила у 28. минуту када је везиста Милош Вулић снажно шутирао на гол Македонаца, али непрецизно.

Играло се углавном између два шеснаестерца, а црвено-бели су имали још неколико полуприлика и корнера, међутим са мало правих шанси пред голом Вардара.

Два минута после Вулићевог ударца покушао је и Панков, а у 32. минуту и Боаћи, међутим није дошло до промене резултата.

Вардар се углавном организовано бранио, црвено-бели су имали теренску иницијативу, али се права узбуђења очекују у другом делу утакмице.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

РАФА ЈЕ ИСПАО: Ево шта је Новаку потребно да се врати на прво место АТП листе

АО: Сјајни Тим ИСТАМБУРАО Надала, ништа од репризе финала са Ђоковићем

ОТВОРИО ДУШУ: Иванић за Србију Данас открио да ли су он и Марин "гушили" један другог