УСПЕЛА ПРОВЕРА: Партизан савладао Жарково на крилима омладинаца

02.12.2020. 18:44
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Стојковић и Миловановић стрелци за црно-беле.

Фудбалери Партизана данас су у Спортском центру Телеоптик у Земуну одиграли пријатељски утакмицу против Жаркова, али иза затворених врата и остварили победу 2:0.

ВЕЧЕ ИЗВРСНОГ ФУДБАЛА: Узбудљиви дуели Лиге шампиона и БОНУС ИЗНЕНАЂЕЊЕ

ИЗНЕНАДА: Проблеми за Миленковића и Влаховића у Фјорентини (ФОТО)

ТРАЖИ СЕ ТУМБАКОВИЋЕВ НАСЛЕДНИК: Србија добија новог селектора! Кокеза звао СЛАВНОГ тренера, ОДБИО да преузме Орлове

Тренер Партизана Александар Станојевић одлучио је да на овој утакмици шансу пружи играчима који су у досадашњем делу сезоне ималки мању минутажу, али и момцима из омладинске школе.

И Башакшехир и Лајпциг у игри су за пролаз, и зато ће вечерас (18.55) у Истанбулу бити веома занимљиво. Ипак, Немци су доста квалитетнији, а Mozzart нуди најбољу квоту на свету на двојку - 1,58. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Башакшехир - РБ Лајпциг.

Парни валкјак је у оба полувремена постигао по гол и тако дошао до тријумфа. У првих 45 минута је лопту у гол члана Прве лиге Србије сместио Денис Стојковић, да би у наставку још један момак из омладинске школе, такође нападач Марко Миловановић био прецизан и поставио коначних 2:0.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.