УСПЕШАН ПОЧЕТАК: Губили на старту, али је онда уследила паклена завршница Перичиних Орлића (ФОТО)

17.03.2017. 16:17
Perica Ognjenović
Перица Огњеновић / Извор: МН Press

Наредна утакмица Орлиће очекује у недељу.

Кадетска фудбалска репрезентација Србије победила је Швајцарце у првом мечу елитне рунде квалификација за Европско првенство. Резултат је био 2:1, а голове за селекцију коју предводи Перица Огњеновић дали су Филип Ступаревић и Владимир Јован Павловић. Повели су Швајцарци, у 11. минуту, а Орлићи су изједначили у 75. минуту. Коначан резултат постављен је у 83. минуту

ОТКЛОЊЕНА СВАКА ДИЛЕМА: ОВО је НОВИ селектор Орлића (ФОТО)

МУСЛИН СЕ ПОВЕРИО СТУДЕНТИМА: У Србији има шест милиона селектора, али само ја одлучујем

У групи са Србијом, на турниру у Шкотској учествују и домаћин и Црна Гора. У недељу (16.00) Србија ће играти са Шкотском, а у среду (18.00) са Црном Гором. Европско првенство биће одржано у Хрватској, од 3. до 19. маја.

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Николић о стању у српском фудбалу, ПОМИЊАО и намештање (ФОТО)

БОЖОВИЋ: Сметају ми приче да Звезда намешта утакмице