УСПЕШНА ПРОБА ХИБРИДА: Звезда славила против вицешампиона Србије! На реду је Фиорентина

22.07.2023. 22:27
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Следи најтежи испит...

Фудбалери Црвене звезде остварили су победу у пријатељском сусрету са ТСЦ-ом. Изабраници тренера Барака Бахара су на стадиону "Рајко Митић" без присуства гледалаца, на сасвим новој, хибридној травнатој подлози славили са 3:0 (2:0).

БАХАР НИ ДА ЧУЈЕ! Звезда одбила понуду из Примере

ДРУГОЛИГАШ ИПАК ТЕЖАК РИВАЛ: Партизан ИСПУСТИО победу!

ОГЛАСИО СЕ МЕСИ: Након феноменалног дебија за Интер, Аргентинац поручио ОВО!

Био је то сусрет два првопласирана тима из протекле сезоне Суперлиге и може се рећи да је оправдао очекивања.

Црвено-бели су меч почели у саставу: Глазер, Мијаиловић, Драговић, Родић, Букари, Стаменић, Кангва, Митровић, Иванић, Олањика и Красо.

Звезда је повела у осмом минуту, Букари је прошао по десној страни, сјајном финтом изиграо противника и упутио лопту пред гол, у гужви је најбоље реаговао Иванић и погодио за 1:0.

У 27. минуту домаћи тим је постигао и други гол.

Иванић је шутирао, голман Илић неспретно одбио лопту, а Олајинка сјајно реаговао на одбитак и погодио за 2:0.

Било је још прилика на обе стране у првом делу, али се мреже више нису тресле.

У наставку, после асистенције Стефана Митровића, Красо је уз малу помоћ стативе затресао мрежу ТСЦ за коначних 3:0.

Тренер Црвене звезде је заменио целу поставу у 71. минуту меча, пошто је у претходном делу од старта другог полувремена променио осам играча.

Црвено-беле за четири дана на истом месту очекује сусрет са Фиорентином, али ће публика тада моћи да присуствује.

Најновије вести о ФК Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.

"Преузми бесплатно - бонус за спортско клађење 1.000 РСД"