УЗАЛУД ПОГОДАК ДАРКА ЛАЗОВИЋА: Верона изгубила од Аталанте - тотални преокрет (ВИДЕО)

20.05.2023. 20:07
Darko Lazović
Дарко Лазовић / Извор: Профимедиа

Серија Б се ближи.

Верона је добрим партијама у финишу сезоне дошла у позицији да се бори за опстанак у Серији А, али ће ипак стрепети до последњег кола. У Аталанти гости су сјајно кренули, али нису издржали против фаворизованог тима, доживели су пораз – 3:1, после којег су остали испод црте, на месту које наредне сезоне води у нижи ранг.

И ОВАЈ МЕЧ МУ ЈЕ БИО БИТАН Милојевић не крије незадовољство: "Кардиналне грешке..."

ЗВЕР СЕ ПРОБУДИЛА: Прво један гол Митровића, па и ДРУГИ! Али - погледајте му дрес! (ВИДЕО)

ФОТО-ФИНИШ У КРАГУЈЕВЦУ: Звезда повела, али Раднички освојио бод

Верона је до вођства дошла већ у 11. минуту, капитен овог тима и српски репрезентативац Дарко Лазовић је примио лопту у противничком шеснаестерцу и прецизним ударцем савладао је Спортијела.

Ипак, то је било све од гостију. Прелепим голом у 22. минуту после ударца са скоро 25 метара изједначио је Запакоста, а потом је у 54. минуту Пашалић искористио велику грешку голмана Вероне. До краја, Атланата је тријумф обезбедила поготком Хојлунда у 62. минуту.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Хоана Санц, супруга Данија Алвеша.