ЖАЛИ БОЖЕ ОЧИЈУ: Нови кикс безидејног Партизана, ТСЦ без проблема до бода у Хумској

23.07.2022. 20:25 17:13
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Још једна лоша представа тима Илије Столице.

Фудбалери Партизана одиграли су без голова против ТСЦ-а у мечу трећег кола Mozzartbet Суперлиге Србије.

НУЛТА ТОЛЕРАНЦИЈА: Звезда и Партизан морају у касу ФСС да уплате по 500.000

БИО ЈЕ НА СПИСКУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ: Партизан нациљао ново појачање

ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Митјиланд игра ОЧАЈНО! Још су без победе у овој сезони

Незанимљиво прво полувреме у Хумској. Партизан је имао теренску иницијативу, али није успео да то спроведе у макар један погодак. Најагилнији су били бекови домаћег тима. Лутовац у неколико наврата, затим и Урошевић који је одлично шутирао у 40. минуту меча, ипак Илић је његов покушај зауставио, лопта је закачила и стативу у тој ситуацији. Гости су најозбиљнију прилику имали у 24. минуту, када је Ћалушић главом био за мало непрецизан.

Mozzartbet Суперлига Србије, 3. коло

Партизан – ТСЦ 0:0

Стадион: Хумска

Судије: Митић, Андрејић, Милићевић

Партизан: Стевановић – Лутовац (од 79. Живковић), Вујачић, Саничанин, Урошевић - Здјелар, Андраде (од 89. Баждар), Natho (од 57. Мениг) – Терзић (од 57. Дијабате), Белић (од 79. Петковић), Рикардо

ТСЦ: Илић - Антонић, Ћалушић, Цветковић, Јовановић, Кувељић, Ратков, Стојић, Стојковић, Вукић, Ђаковац

Ако први део игре није обиловао дешавањима, шта тек рећи за наставак меча. Партизан је за 45 минута успео да створи свега једну изгледну прилику и то у последњем минуту преко Баждара, када је млади фудбалер слабо шутирао после продора Менига. Све се сводило на индивидуалне акције бочних играча.

Можда је и најзанимљивији детаљ био деби Дијабатеа у црно-белом дресу. Био је агилан бивши фудбалер Лестера, покушавао продорима, али није било реакције саиграча. О игри тима Илије Столице довољно говори податак да је покушај Урошевића са краја првог полувремена једини ударац у оквир гола голмана Илића. Квинси Мениг је имао прилику на самом крају меча да донесе победу својој екипи, али је био изблокиран.

Читав ток меча могли сте пратити овде.

Крај меча. Партизан - ТСЦ 0:0.

96. минут
Квинси Мениг је био у колосалној прилици, изблокиран је и то је била последња прилика за домаће.

90. минут
Утакмица је продужена шест минута.

90. минут
Имао је Партизан сада прилику да дође до победе. Мениг је прошао, вратио повратну до Баждара, који је јако слабо шутирао и од свега само корнер за домаће.

89. минут
Нова промена. Баждар мења Андрадеа.

87. минут
Време протиче без прилика, што апсолутно одговара гостима, који без проблема чувају стечених 0:0.

79. минут
Лутовац је завршио овај меч, Живковић га мења, док је и млади петковић на терену уместо Белића.

76. минут
Заиста право чудо треба да се деси да Партизан дође до поготка. По ко зна који пут Лутовчев центаршут завршава у рукама голмана гостију.

71. минут
Безидејни Партизан! Готово сваки напад црно-белих се своди на минијатуре крилних играча, које се завршавају лошим центаршутом или изгубљеном лоптом.

65. минут
Поново Лутовац у прилици. Био је у продору бочни играч, стуштио се у шеснаестерац, шутирао, али као и много пута раније поред гола.

60. минут
Комбиновали су резервисти домаће екипе. Дијабате је проиграо Менига, а овај је пласирао лопту искоса са леве стране, међутим далеко поред гола.

57. минут
Дијабате ће имати прилику да дебитује у дресу Партизана, улази у игру уместо Терића. Такође је и Квинси Мениг на терену, а он ће заменити Бибраса Natha.

52. минут
Растрзана игра на старту овог дела игре.

Почело је друго полувреме.

Крај првог дела игре. Партизан - ТСЦ 0:0.
45. минут
Прво полувреме је продужено два минута.

45. минут
Natho је пошао са дистанце, послао је лопту изнад гола Илића.

40. минут
Статива! Сјајно је Урошевић захватио лопту волејом, Илић се извио колико је дуг и послао је у оквир гола.

38. минут
Рикардо је још једном био у прилици, атрактивно је покушао маказицама, али се спетља, да би потом Вујачић послао лопту ван граница игралишта.

30. минут
Нешто мирнији део меча. Партизан има иницијативу, али не успева да материјализује ту надмоћ.

24. минут
Uhh, ово је било близу. Ћалушић је био највиши после корнера када је запретио главом, његов покушај је завршио поред гола. Имао је среће Партизан.

20. минут
Најбоља шанса за Партизан. Комбиновали су црно-бели на левој страни, Рикардо је додао на другу страну, Лутовац је натрчао на лопту, али је био изблокиран.

16. минут
Бољи противник је Партизан на почетку овог дуела. Рикардо је запретио, искоса са леве стране, шутирао је мало поред леве стативе Илића.

14. минут
Нова претња црно-белих, Терзић је био у продору, ушао је у шеснаестерац млади фудбалер, шутирао, ипак његов покушај је изблокиран. Потом је Белић био у офсајд позицији.

8. минут
Прво узбуђење пред голом ТСЦ-а. Лутовац је са десног бока ушао у средину, шутирао левом ногом са неких 20 метара, али је био за мало непрецизан.