ШОК ЗА ПАРТИЗАН: После лудог меча Нови Пазар победио 3:2

05.08.2020. 16:19 21:21
FK Novi Pazar - FK Partizan
ФК Нови Пазар - ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Правду дели судија Новак Симовић.

После бурног првог кола када се, заслугом "вечитих" и њихових саопштења, више причало о закулисним радњама и досуђеним пеналима за Црвену звезду и Партизан, а не о фудбалу, наставило се домаће првенство. У другом колу Суперлиге Србије узбудљив меч препун преокрета одиграли су Нови Пазар и Партизан. На свом Градском стадиону Пазарци су успели да тријумфују резултатом 3:2.

ГЕСТ КОЈИ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО СВЕ: Миха после Олује МАСКИРАН отишао у место где је рођен! ПУЦАО је у слику!

РЕТКО СЕ ПОЈАВЉУЈЕ У ЈАВНОСТИ: Знате ли како изгледа СВЕКАР Ане Ивановић? За своје године - ШМЕКЕРЧИНА (ФОТО)

ЕНГЛЕСКА СЕ КЛАЊА МИТРОВИЋУ: О потезу Србина бруји планета, док су сви славили он је ушао у легенду (ВИДЕО ФОТО)

Партизан је имао више од игре, али је веома лако дозвољавао прилику домаћинима да из контре опасно угрожавају гол.

Креће завршница Лиге Европе, а вечерас (21.00) на неутралном терену у Гелзенкирхену Интер и Хетафе одиграће један меч осмине финала. Неразури су завршили Серију А у доброј форми и квота на кеца је 1,75, икс је 3,50, док је двојка 5,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер – Хетафе.

Мање-више је монотоно било прво полувреме на које су Пазарци отишли са предношћу од 1:0 голом Недељковића из пенала. Црно-бели су држали лопту у ногама, али је њихова иницијатива била јалова.

Пробудили су се Београђани у наставку. После иницијативе, Сејдуба Сума је први савладао Дробњака у 59. Минуту. Убрзо је уследио још један погодак црно-белих после бега Асана И асистенције Суме у 70. Минуте.

Када су сви мислили да ће то бити рутински тријумф Партизана, Нови Пазар се вратио. А изабраници Сава Милошевића су правили кардиналне грешке у одбрани.

Изједначио је Немања Перић у 73. Минуту, , коме је асистирао Сисе (био недавно на проби у Партизану).

Ту се нису зауставили и стигли су до вођства, а касније ће се испоставити и до коначног резулатата у 78. минуту. Стрелац је био Ресић, а Партизан до краја меча није успео да изједначи.

Ток меча можете прочитати у наставку.

КРАЈ
Нису успели црно-бели да изједначе и сва три бода остају у Пазару.
81. минут
Пречка за Партизан и умало 3:3. Тек што је ушао у игру добро је шутирао Ивановић, али није имао среће.
78. минут
GOOOLLL - потпуно луда утакмица. Нови Пазар опет води. Сада је 3:2, стрелац је Ресић
77. минут
Стрелац и асистент Сума изашао је из игре, а ушао је Ивановић
73. минут
Све креће испочетка! Нови Пазар је изједначио на 2:2 голом Перића, коме је асистирао Сисе (био недавно на проби у Партизану).
70. минут
Потпуни преокрет Партизана. Побегао је Асано комплетној одбрани Пазара и успео да матира голмана. Асистент је био Сума.
63. минут
Каква шанса за Нови Пазар. Томић је сам истрчао испред Поповића, али није успео да га савлада. Игра се распламсала на обе стране...
59. минут
Сума је изједначио! Чолић је пробао два пута, на крају је лопта дошла до Суме и овај је из непосредне близине погодио и дао наду црно-белима да могу до тријумфа.
58. минут
После грешке у комуникацији голмана Поповића и Милетића је севнула контра, али је Партизан имао мало и среће у овој прилици.

55. минут
Прва измена за Нови Пазар - променили су нападача. Уместо Кецапа у игри је Ресић. Претходно је и Милошевић мењао, уместо Стевановића је ушао Чолић за црно-беле.
53. минут
Слободњак за Партизан са нешто више од 16 метара искоса са десне стране, али је Урошевић слабо шутирао и право у голмана
50. минут
За сада иста слика на терену као у првом полувремену. Партизан има иницијативу, Нови Пазар је на својој половини. Поново је покушао Садик, али доста слабо...
45. минут
Почело је друго полувреме
ПОЛУВРЕМЕ - упркос великој иницијативи и 10 корнера Партизана, Нови Пазар на одмор иде предношћу 1:0.
37. минут
Први жути за Партизан, добио га је Витас који је повукао противника са леђа након што је изгубио лопту. Пре њега је жути картон за Нови Пазар добио Делимеђац.
35. минут
Урошевић је центрирао, Садик је дао гол, али је био очигледан офсајд.
26. минут
Витас умало да изједначи. Био је највиши у скоку после корнера, али је голман био одличан и овога пута. Засада је Дробњак централна фигура меча.

22. минут
Пазар води после пенала који је извео Недељковић. Судија Симовић је показао на белу тачку због фаула Здјелара!
20. минут
Томић је пропустио велику шансу за Нови Пазар - шутирао преко гола из срца шеснаестерца.
13. минут
Умало да гости поведу. После доброг центаршута Natha у срце шеснаестерца, највиши у скоку је био новајлија у тиму Пазара Сисе, али умало да пошаље лопту у своју мрежу. Ипак, Дробњак је био присебан,
11. минут
Партизан напада, овога пута по левој страни, опробао је ударац Стевановић, прецизно, али је Дробњак одбранио. Да је ударац био мало снажнији, имао би голман Новог Пазара веће проблеме.
8. минут
Брзоноги Асано је прошао по десној страни шеснаестерца Пазараца, упутио је центаршут по земљи у средину, али је Садик закаснио.
4. минут
Садик наставља са офанзивом. Опет је пробао са дистанце, али је његов снажан ударац укротио Дробњак
2. минут
Садик је шутирао искоса са леве стране, са ивице шеснаестерца, али је његов ударац изблокиран и Партизан је добио први корнер
1. минут
Судија је одсвирао почетак утакмице

* Најаву је објавио и Нови Пазар и подсетио који су то играчи играли за Партизан, а пореклом су из Пазара:

* У најави за данашњи меч из ФК Партизана подсећају да се црно-бели после три године паузе враћају на Градски стадион у Пазару.

* Колашинац и Милошевић су на клупи оставили следеће играче који чекају своју шансу:

- Нови Пазар: Рнић, Влајковић, Маринковић, Курти, Брунчевић, Зимоњић, Дацић, Решић, Перић, Живић, Гордић

- Партизан: Стојковић, Вујачић, Павловић, Ивановић, Шћекић, Брежанчић, Чолић, Јовић, Матић, Лутовац, Смиљанић

* Тренер црно-белих Саво Милошевић одлучио се да у нову битку за три бода крене са истим саставом као и на премијери: Поповић (Г), Милетић, Остојић, Витас, Урошевић, Здјелар, Natho, Сума, Стевановић, Асано и Садик.

* Домаћи тим који с клупе предводи тренер Кенан Колашинац играће у следећем саставу: Дробњак (Г), Курдић, Ковачевић, Вукајловић, Сисе, Делимеђац, Хаџибулић, Томић, Недељковић, Драгутиновић и Кецап.

* Правду ће делити судија Новак Симовић, а игра се без присуства публике због ситуације изазване пандемијом корона вируса.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа руска клизачица Аделина Сотњикова

СТИЖЕ У ЗВЕЗДУ: А његова вереница се дружи са Теом Катаи! И права је с*кс бомба (ФОТО)

УЕФА УПОЗОРАВА: Ако "вечити" не одговоре на време, биће ЕЛИМИНИСАНИ из квалификација за ЕУ такмичења!

ДОК ЈОЈ ЈЕ ОТАЦ У ТЕШКОМ СТАЊУ: Ћерка Михаела Шумахера доспела у ЖИЖУ након ЈАВНО изговорених речи

ПРЕЗИМЕ ТОШИЋ ОПЕТ НА ДРЕСУ ЗВЕЗДЕ Љубав је пресудила - Душкова ЈК објавила да је у црвено-белом тиму

ЉУБИМАЦ ГРОБАРА ЈЕ СЛОБОДАН: Раскинуо уговор, а сад има само једну жељу!