ВАР ПОЧЕО ДА МЕЊА СТВАРИ: ТСЦ уз помоћ нове технологије ПОТВРДИО победу у првом колу Суперлиге Србије

17.07.2021. 21:19
VAR
ВАР / Извор: Фото: Youtube printscreen/Arena Спорт ТВ

Заслужени тријумф екипе из Бачке Тополе.

Фудбалери ТСЦ-а су савладали са 2:0 на свом терену Нови Пазар у уводном колу Суперлиге Србије. Коначно је уведен ВАР и на овом мечу је можда и пресудио код пенала после којег је постављен коначан резултат. Било је мало већања, тражио се најбољи угао од више њих да се види да ли је лопта ударила играча Новог Пазара у недозвољени део руке. На крају је судија Шегрт показао на белу тачку, а Ненад Лукић је био сигуран егзекутор.

НИЈЕ ВИШЕ СЕЛЕКТОР: Србин се захвалио народу, дошло до СПОРАЗУМНОГ РАСКИДА САРАДЊЕ

КУМАН ОДЛУЧАН - ЖЕЛИ ЉУБИМЦА ДЕЛИЈА! Одбили утакмицу са Барселоном, сад ОЧАЈНИ да поправе утисак

У ПАРТИЗАНУ ЈЕ РАЗОЧАРАО: Некада велики таленат завршио у Летонији (ФОТО)

Иначе Ненад Лукић је промашио пенал на старту меча. У 22. минуту судија Шегрт је показао на белу тачку. Ковачевић је направио прекршај над Зецом и добио жути картон. Имали су домаћи велику прилику да поведу, али је голман Остојић прочитао Лукића и одбранио.

ТСЦ је повео у 27. минуту, а трагичар је био бивши играч тима из бачке Тополе Бојан Балаж. Лукић је упутио пас ка Зецу, али је Балаж у покушају да спречи шут, погодио сопствену мрежу.