ВАР САВЕЗНИК СТАНКОВИЋА: Сампдорија славила и побегла са дна, два Србина нису издржала до краја

19.03.2023. 14:41
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Узбудљиво у Ђенови.

Фудбалери Сампдорије остварили су тек трећу победу ове сезоне у Серији А, пошто су на свом терену савладали Верону са 3:1

ПОНОВО У СУПЕРЛИГИ: Милорад Косановић има нови клуб, зацртан и циљ

“ДА ЛИ ЋЕ ГА ПРИЈАВИТИ ПОЛИЦИЈИ?” Коментатор се нашалио са Звездом и Лесором (ВИДЕО)

Овим тријумфом чета Дејана Станковића задржала је какве-такве шансе за опстанак у елитном рангу италијанског фудбала.

Габијадини је био стрелац два гола у првом полувремену, у 24. и 35. минуту, да би гостима у наставку ВАР поништио два гола.

Верона је смањила преко Фараонеа у 88. минуту, да би коначан резултат поставио Заноли.

Филип Ђуричић је био у стартној постави домаћих, Дарко Лазовић у стартних 11 код гостију, али ни један није остао до краја у игри.

Сампдорија је овом победом постала претпоследња на табели након 27 кола, са четири бода мање од Вероне и чак девет од Специје која је у сигурној зони на 17. месту.