ВАЖНО ЗА ПАРТИЗАН И СТАНОЈЕВИЋА: Драма у Белгији, Шарлога ГАЗИЛА, па је ВАР спашавао! На крају... (ВИДЕО)

Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Меч се игра наредног четвртка.

Фудбалери Партизана ће у трећем колу квалификација за Лигу Европе играти против Шарлое.

После великих преокрета и сјајних тријумфа над Портландом и Клиперсима, Денвер и Никола Јокић (вечерас 03.00) улазе у финалну серију Запада, где их чекају Лејкерси са Леброном Џејмсом. Тим из Лос Анђелеса је фаворит у првом мечу с квотом 1,35, док је двојка на Денвер 3,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ЛА Лејкерс - Денвер.

Лоше вести стижу вечерас за црно-беле из Белгије, обзиром да је њихов наредни ривал на европској сцени забележио и шесту узастопну победу, у исто толико кола и задржао максималан учинак, односно, лидерску позицију на табели.

Српски клубови у квалификацијама за Лигу Европе ти доносе врхунски НОВЧАНИ БОНУС

СКАНДАЛ: Бивши играч Партизана ИЗГУБИО се у слављу - "Ево им сада квота 16, могу да га ПУ*Е" (ВИДЕО)

ЖЕСТОКО: Тренер Сфинтула ОПЛЕО по ЊИМА! Ево шта се дешавало у СВЛАЧИОНИЦИ после меча са Партизаном!

Шарлоа је у дербију савладала другопласирани Бершот са 3:1, после боље игре у првом полувремену.

Мрежа гостију затресла се већ у 29. минуту, када је Јапанац Риота Мориока послао употребљиву лопту у шеснаестерцу ка Иранцу Кавеху Резаију, који није пропустио прилику да донесе вођство свом тиму.

На други гол чекало се до 55. минута. Тада је још један Иранац у тиму Шарлое Али Голизадех одлично утрчао у казнени простор, после добре акције целог тима, коју је завршио Јамајчанин Шамар Николсон, пославши лопту ка Алију, који је немилосрдно "поцепао" мрежу голмана Бершота Ванхамела.

На 3:0 повисио је Резаи, новим голом из пенала у 87. минуту, док је почасни погодак за госте постигао Јапанац Сузуки у 90 1. минуту. Успели су играчи Бершота да смање на 3:2, али је после одгледаног ВАР-а, судија поништио погодак Тисудалија.

Легија странаца Шарлое немилосрдно сеје страх по Белгији. Нема сумње да ће изабраницима Александра Станојевића бити потребно много среће и знања, да елиминишу највеће изненађење нове сезоне у Жупиле лиги.

Довољно је рећи да је у дуелу са Бершотом, француски тренер Карим Белхокин, у стартну поставу уврстио играче из: Сенегала, Мадагаскара, Јапана, Јамајке, као и по два Иранца и Француза. На клупи су били фудбалери из: Бразила, Сенегала, Бугарске, Тога, Малија...

Шарлоа је против Бершота играла у саставу: Пенето - Буси, Вилијамс, Десолил, Диту - Илаимахаритра, Мориока - Голизадех, Фал - Николсон, Резаи.

Погледајте како изгледа Вики Одинтцова, девојка Луиса Хамилтона.