ВАЖНО ЗА ПАРТИЗАН: Играли су Норђиланд и АИК! Ево ко је ближи Хумској! (ВИДЕО)

26.07.2018. 21:43 14:38
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Драматичан меч одлучиле нијансе.

Један од занимљивијих мечева другог кола квалификација за Лигу Европе игран је у Данској. У дербију севера на Старом континенту састали су се Норђиланд и АИК Солна. Домаћин је славио резултатом 1:0, а једини гол постигао је Магнус Кофод Андерсен већ у 11. минуту.

Овај дуел посебно је био интересантан за навијаче Партизана, обзиром да ће Ђукићев тим уколико елиминише литвански Тракај у наредној рунди играти против бољег из овог дуела.

СМЕХ ДО СУЗА! Утакмица још мало почиње, а атмосфера у тиму је никад боља. Доказ су Милетић и Николић (ВИДЕО)

ЈЕДВА ЧЕКА ДА СЕ ВРАТИ НА ТЕРЕН: Ожеговић поделио снимак шта ради пред меч Партизана са Тракајем (ВИДЕО)

ТРЕНЕР ТРАКАЈА: Играти против Партизана је чисто задовољство

Играч данског представника добро је прихватио дубинску лопту од стране Дамсгарда и у шеснаестерцу поред чувара полулобом успео да савлада голмана АИК-а Линера.

Најближи изједначењу Швеђани су били у 50. минуту, када је Елијунуси промашио пенал. Реванш је на програму за седам дана у Шведској.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.