ВЕЋ ПОКАЗУЈЕ ДА ЈЕ ПОЈАЧАЊЕ: Катаи је на ОВАЈ НАЧИН уписао прву АСИСТЕНЦИЈУ у Алавесу (ВИДЕО)

22.09.2016. 23:04
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: МН Press

Доскорашњи првотимац Звезде већ почео да се исплаћује челницима клуба из Виторије.

Александар Катаи је уписао прву асистенцију у дресу Алавеса. Доскорашњи члан Црвене звезде је на гостовању Валенсији први пут био у стартној постави клуба из Виторије и одмах стигао до асистенције. Катаи је у 45. минуту одлично извео корнер који је у гол за изједначење на 1:1 претворио ветеран Гаизка Токеро.

МА КАКАВ КРКИЋ?! Муслине, зови ОВОГ момка, БРЗ је КАО МУЊА и лако постиже ГОЛОВЕ (ВИДЕО)

НЕВЕРОВАТНО: Син је добио МИЛИОНЕ на кладионици, а ОНО што је отац урадио с новцем ШОКИРАЛО ЈЕ СВЕ!

НАЈПЛАЋЕНИЈИ СПОРТИСТИ: Новак у друштву Роналда и Месија, али иза једног колеге из тениса (ФОТО)

Катаи је добио прилику од првог минута, баш као и други Србин у дресу Алавеса, Ненад Крстичић. Алавес се одлично супротсавио Валенсији која је повела аутоголом Виктора Лагвардије али игром у првих 45 минута није показала да је квалитетнија од Алавеса.

Италијански великан жели СРПСКОГ дефанзивца (ВИДЕО ФОТО)

Катаи је пре три недеље прешао из Црвене звезде у Алавес за два милиона евра, а у плаво-белом дресу дебитовао је у понедељак. Данас је први пут био стартер.

ЖЕЛИ ДА СТВОРИ НОВОГ ЏЕРАРДА: Клоп има СПЕЦИЈАЛАН ЗАДАТАК за Грујића (ФОТО)