ВЕЛЕМАЈСТОР: О Сулејманијевој асистенцији ПЕТОМ прича цела планета (ВИДЕО)

22.04.2018. 18:55
Miralem Sulejmani
Миралем Сулејмани / Извор: МН Press

Српски интернационалац блиста.

Миралем Сулејмани бриљира и предводи Јанг бојс ка освајању титуле првака Швајцарске. Сулејмани је у победи Јанг бојса код куће против Лозане (4:1) уписао асистенцију, и то петом. Фудбалери Јанг бојса су против Лозане уписали чак 22. победу у швајцарском шампионату и тако пет кола пре краја стигли на корак од титуле. Лидер швајцарског шампионата пет кола пре краја има 13 бодова више у односу на другопласирани Базел, који је одиграо само 2:2 на гостовању Сиону.

ГОЛ МАШИНА: Сергеј поново стрелац за Лацио, на НЕОУБИЧАЈЕН начин (ВИДЕО)

ЉАЈИЋ СТРЕЛАЦ: Мало му је потребно, за БАШ леп гол (ВИДЕО)

ТО ЈЕ БРЗИНА: Ђурђић у само 60 секунди ДВОСТРУКИ стрелац (ВИДЕО)

Цео посао против Лозане Јанг бојс је завршио у првом полувремену које је добио резултатом 3:0. Гијом Оаро постигао је први и трећи, а Кристијан Фаснахт други гол за домаће, док је Сулејмани био асистент код другог и трећег гола. Бивши reprezenttaivac Орлова је мајсторију у 18. минуту када је "штиклом" асистирао Фаснахту, а 20 минута касније је из прекида одличним центаршутем "погодио Оароа у главу".