ВЕЛИКА ПОБЕДА РУБИНА: На гостовању у Санкт Петербургу пао Зенит, небески скок Деспотовића! (ВИДЕО)

24.10.2020. 18:12

Велико изненађење у Русији.

Рубин из Казања је у утакмици 12. Кола Премијер лиге Русије изненадио Зенит у Санкт Петербургу. Гости су славили резултатом 2:1 (1:1).

НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ У ПИТАЊУ: Гвардиола упитан о стању Серхија Агуера, није знао ШТА ДА КАЖЕ

БИО ЈЕ ЛЕЂИМА ОКРЕНУТ ГОЛУ: Тадић се снашао МАЈСТОРСКИ и постигао голчину! О СТАТИВУ (ВИДЕО)

НИШТА ОД СЕРГЕЈА: Српски репрезентативац ПРОПУШТА меч!

Уздигао се Манчестер Јунајтед после бламаже против Тотенхема - савладао је као гост Њукасл и ПСЖ и данас (18.30) жели да настави серију против Челсија на Олд Трафорду. Челси игра доста променљиво. Квота на  победу Манчестера је 2,50, на Челси 2,75, док је на икс 3,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Челси.

Повео је Зенит у 26. Минуту поготком Александра Јерохина. Рубин је изједначио два минута пре краја првог дела када је репрезентативац Србије Ђорђе Деспотовић сјајним ударцем главом матирао Михаила Кержакова.

Тријумф гостима из Казања донео је Швајцарац српског порекла Дарко Јевтић у 69. минуту.

Зенит је и даље први са 24 бода, али и мечом више од Спартака, док је Рубин девети са 18 бодова.