МАЈСТОР ФУДБАЛА ВЕЉКО БИРМАНЧЕВИЋ: Каква голчина из слободњака! Вуче тим ка Лиги шампиона (ВИДЕО)

24.08.2021. 22:16
Birma
Бирма / Извор: Фото: streamja printscreen

Фантазија.

Вељко Бирманчевић наставља да тресе мреже на сваком кораку. Овог пута је погодио из слободног ударца, и то у фантастичном моменту за свој Малме.

ПРИЈАВЕ ЈОШ ТРАЈУ - ТРОИЦКИ ПОЗИВА ДЕЦУ ДА БЕСПЛАТНО ТРЕНИРАЈУ ТЕНИС!

ВАН СВИХ ОЧЕКИВАЊА: Партизан озбиљно појачан дочекује Санта Клару!

ЧЕТИРИ СРБИНА, ЈЕДАН ТИМ: Такозвани "ИЋ ганг", слика која доноси осмех на Пиксијево лице (ФОТО)

Наиме, у плеј-офу за Лигу шампиона играју Лудогорец и шведски тим, а Малме је у првом мечу славио 2:0. Подсетимо, стрелац једног гола је и тад био српски репрезентативац.

У реванш мечу је бугарска екипа повела у 10. минуту голом Недељкова, али пред сам крај полувремена је Бирманчевић изједначио бриљантним ударцем из прекида.

Потпуно је преварио хрватског голмана Кахлину. Иако је шутирао у његов угао, чувар мреже је потпуно био без шанси да заустави овај ударац.

Србин је досад у седам мечева постигао четири гола за Малме.