КАД ЈЕ БИЛО "ИЛИ ПУКОВНИК ИЛИ ПОКОЈНИК": Пауновић славио у Чемпионшипу и збацио КАМЕН СА СРЦА (ВИДЕО)

26.12.2020. 18:40
Paunović
Пауновић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Championship Highlights / МН Press

Колико је ово само битна победа...

Рединг је у 21. колу Чемпионшипа забележио веома важну победу на свом терену против Лутона 2:1 и тако остао на позицијама које воде у плеј-оф за попуну Премијер лиге.

BOXING DAY СПЕЦИЈАЛ: Највеће квоте на планети ПОКЛОН ИЗНЕНАЂЕЊЕ!

ИПАК ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Пропало све с Миланом, Јовић на прагу енглеског клуба

ЈУНАЈТЕД ВОДИО, ЛЕСТЕР СТИЗАО: Суперузбудљив дерби на отварању кола, Солскјер ИМА ЗА ЧИМ ДА ЖАЛИ (ВИДЕО)

Екипа Вељка Пауновића забележила је два везана пораза и победа на "Boxing Day" била је императив. Већ од деветог минута домаћин је водио голом Мекинтајера. На 2:0 повисио је Семедо у 41. минуту и на полувреме се отишло са великом предношћу. До краја Рединг је умешно чувао вођство, а Лутон је успео само да постигне почасни гол у првом минуту надоканде преко Луа Луе.

Рединг је тренутно пети са 36 бодова и има три бода мање од другопласираног Свонсија, који је славио у гостима против КПР 2:0, а два више од Стоука, првог испод црте која раздваја екипе које иду у плеј-оф и оне ван њега, пошто је у гостима против Ковентрија играо без голова. Лутон је 15. са 27 бодова.

Један од конкурената Редингу за пласман у Премијер лигу Брентфорд славио је у гостима против Кардифа 3:2 уз хет-трик Серхија Каноса. Брентфорд је четврти и има два бода више од Рединга.

Остали резултати: Барнсли – Хадерсфилд 2:1, Блекбурн – Шефилд Венздеј 1:1, Бристол – Викомб 2:1, Дерби – Престон 0:1, Нотингем – Бирмингем 0:0.