ЧЕМПИОНШИП: Пауновићев Рединг пет утакмица без победе

25.11.2020. 23:02
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Плаво-бели месец дана без тријумфа.

Рединг српског тренера Вељка Пауновића није дошао до победе ни у петом везаном мечу. Мада, за разлику од претходна четири на гостовању Милволу у 13. колу Чемпионшипа макар је избегнут пораз - 1:1.

За Лигу шампиона КУЋА ЧАСТИ: Преузми ОВДЕ 1.000 РСД за спортско клађење

ИСТРАГА ЗБОГ БЕЈЛА И ИБРАХИМОВИЋА: Велшанин и Швеђанин јавно проговорили о проблему, ОВДЕ НЕЋЕ СТАТИ

БРАЋА НЕ ЗАБОРАВЉАЈУ ЈАГОДУ: "Гате 7" окачио транспарент у част Марка Ивковића (ФОТО)

Милвол је повео у најбољем могућем тренутку, пошто је постигао гол у надокнади првог полувремена. Стрелац је био Џед Волас. Међутим, Рединг је урадио оно што је морао, брзо је одговорио и већ у 53. минуту Лукас Жоао је донео изједначење.

До краја утакмице није више било голова и Пауновић је морао да се задовољи бодом, првим у претходних месец дана

Рединг са овим бодом има 23 и налази се на деоби трећег места са Бристолом, уз три мање од Борнмута и четири од Норича, док је Милвол 10. са 19.