ПАУНОВИЋ НАСТАВЉА ДА ПОБЕЂУЈЕ: Стигао је до трећег места, а и лидерско није далеко

05.03.2023. 14:32
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Facebook

Нанизали су четити тријумфа.

ФК Гвадалахара коју предводи српски тренер Вељко Пауновић наставила је низ одличних резултата у последње време у шампионату Мексика.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Реал Мадрид 1,85, Ливерпул 2,55, ПСВ 1,50!

ЕНГЛЕСКИ ВЕЛИКАНИ У БОРБИ: Желе Србина који није ни близу места међу "Орловима"

ТЕН ХАГ: Имао сам своје разлоге да отпишем Роналда

Гвадалахара је на домаћем терену славила против Сантос Лагуне резултатом 2:0 у оквиру 10. кола мексичке Клаусуре.

Оба гола видели смо у првом полувремену, прво је Виктор Гузман после додавања Алварада затресао мрежу у 17. минуту, да би Фернандо Белтран у другом минуту надокнаде полувремена поставио, касније ће се испоставити, коначан резултат.

Екипа Вељка Пауновића је тако уписала своју четврту узастопну победу, док је непоражена још од 22. јануара када је у Гвадалахари славила Толука.

Гвадалахара се тренутно налази на трећој позицији мексичке Клаусуре са 21 бодом, четири мање до водећег Монтереја.