ПРОМАШАЈ ВЕКА: Тројица иду на голмана и НЕ ПОЕНТИРАЈУ! Дарко Лазовић их ГРУБО КАЗНИО (ВИДЕО)

29.10.2020. 18:13
promašaj
промашај / Извор: Фото: Twitter printscreen/Hellas Верона Аргентина/МН Press

Србин погодио у пенал серији.

Верона и Венеција су у среду вече одиграли вероватно најлуђи меч италијанског Купа, о томе јасно говори и видео снимак из финиша меча који је решен тек после пенала.

САМО ЈЕ ЈЕДНА СТВАР СИГРУНА: Када Звезда игра са Чесима ОВАЈ резултат није у оптицају!

ИНТЕРОВ СТРАШАН ПЛАН: Конте доводи репрезентативца Србије!

ЗВЕЗДИН ХЕРОЈ СЕ ВРАЋА: Славиша Стојановић поново на тренерској функцији - изабрао ВРУЋУ клупу

Верона је водила са 2:0, стрелац првог гола био је и српски везиста Иван Илић, али су гости у 83. и 87. минуту стигли до продужетака. Тамо су и повели, да би у 110. минуту примили гол за 3:3.

Загребачки Динамо у првом колу Лиге Европе одиграо је 0:0 против Фејенорда, а вечерас (18.55) очекује га тешко гостовање московском ЦСКА, најјачој екипи у групи. Квота на кеца у Москви је 2,05, а на дуплу шансу X2 1,78. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ЦСКА - Динамо Загреб

Међутим, питање победника врло лако су могли да реше у 120. минуту када су тројица фудбалера Венеције одлично избегли офсајд замку и сами су ишли на голмана Вероне.

Решења је било сијасет, они су изабрали најгоре и резултат се није променио. А у наставку је домаћи тим славио 3:1 после пенала где је стрелац био и Дарко Лазовић.