ВЕРУЈЕ У СЕБЕ: Показао сам да могу, осећам се као да никада нисам одлазио

27.03.2022. 16:09
Kristijan Eriksen
Кристијан Ериксен / Извор: Профимедиа

Мајстор остаје мајстор.

Дански фудбалер Кристијан Ериксен био је изузетно срећан после утакмице са Холандијом, на којој је голом обележио повратак у репрезентацију.

СТОЛЕ У ШАЉИВОМ ТОНУ: Ако победимо Португал, нека дође Бразил и донесе...

САМО ДАН НАКОН ВЕСТИ О ПОВРАТКУ ЛЕУКЕМИЈЕ: Сви причају о потезу Болоње, послали су јасну поруку Михи

НЕУНИШТИВИ ДАНАЦ: Ериксен се вратио у репрезентацију и постигао гол после мање од два минута (ВИДЕО)

Подсетимо, Холандија је у Амстердаму славила 4:2. Ипак, резултат је остао у другом плану, пошто је је први репрезентативни меч од колапса током Европског првенства одиграо Кристијан Ериксен. Он је на терен изашао почетком другог полувремена, а већ у 48. минуту постигао је гол.

- Драго ми је што сам показао да још могу да играм - рекао је члан Брентфорда, а затим додао:

- Осећам се као да никада нисам ни био ван тима. Наравно да је било емотивно када сам се вратио, али у псоледњих десет година једва да сам једну утакмицу пропустио, тако да као да сам се вратио кући.