ВИДЕОТОН ГОСТОВАО: Бивши нападач Партизана постигао гол, а Марко Николић одмарао првотимце (ФОТО)

06.08.2017. 21:57
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Ривал црно-белих одиграо меч 4. кола мађарског шампионата.

Видеотон, ривал Партизана у плеј-офу за пласман у групну фазу Лиге Европе, победио је као гост Мезоковежд 2:0 у мечу четвртог кола мађарског шампионата. Другом победом у шампионату Видеотон је скором 2-2-0 и освајањем осам бодова стигао на поделу првог места на табели првенства, са Хонведом, који такође има гол разлику 8:4. Стрелци за Видеотон били су Езекијел Хенти у 23. и Данко Лазовић у 85. минуту.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан минимално славио у Суботици (ВИДЕО)

Звезда повела после пенала, а онда је Милојевић МОРАО да мења (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПОБЕДЕ У СУБОТИЦИ: Ево шта је Мирослав Ђукић рекао о својим играчима (ФОТО)

Видеотон: Ковачик, Него, Фиола, Фејеш, Стопира, Суљић, Варга, Паткаи, Хаџић, Лазовић, Хенти. Марко Шћеповић је остао на клупи свих 90 минута, док је Лазовић одиграо цео меч. Тренер Марко Николић је уз Шћеповића одморио и Роланда Јухаса.

Милојевић је био БЕСАН, погледајте и због чега (ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)