ЧУВА РУСКИ ТРОН: Владимир Ивић на правом путу, пао и Спартак из Москве

02.09.2023. 22:38
Vladimir Ivić
Владимир Ивић / Извор: МН Press

Одличан тренер.

Фудбалери Краснодара победили су екипу Спартака из Москве у дербију седмог кола Премијер лиге Русије.

ПОСЛЕ НЕ БАШ ВРХУНСКЕ ПАРТИЈЕ ЗВЕЗДЕ: Барак Бахар екстремно кратко прокоментарисао меч

ПОСЛЕ ЗВЕЗДИНОГ СКАЛПА: Вождовац пао под Багдалом

СТАНОЈЕ ПРЕГАЗИО И ИСТАНБУЛ: Нова победа Коње за прво место у Турској

Екипа коју води српски тренер Владимир Ивић славила је пред својим навијачима са 2:0 и учврстила се на првом месту на табели.

Голове за црно-зелене Бикове постигли су Колумбијац Кордоба у 39. и Јермен Спертсајн из пенала у 84. минуту.

За Спартак је у другом полувремерну заиграо Срђан Бабић, док је Михајло Бањац осатао на клупи за резервне играче Краснодара.

Резултати данашњих утакмица: Урал – Ахмат Грозни 0:1, Пари NN – Рубин Казањ 2:1, Крила Совјетов Самара – Факел Вороњеж 3:0, Краснодар – Спартак Москва 2:0.

После седам одиграних утакмица Краснодар је први на табели са 17 бодова, три више од Крила Совјетов на другом месту. Шампион Зенит је трећи са 13 бодова, али има утакмицу мање одиграну.