СТОЈКОВИЋ ЈУНАК: Одбранио пенал, али неће играти против Роналда у финалу

26.01.2023. 22:04
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: МН Press

Ал Фаиха направила сензацију, Ал Наср Португлаца испао.

Ал Фаиха за коју брани Владимир Стојковић и игра Милан Павков, а са клупе предводи Вук Ршаовић направила је сензацију у полуфиналу Суперкупа Саудијске Арабије и минималном победом је елиминисала фаворизовани Ал Хилал. У финалу ће Ал Фаиха играти против Ал Итихада који је са 3:1 успео да елиминише Ал Наср Кристијана Роналда.

ОКРЕНИ ПРАВИ БРОЈ И ПОКРЕНИ НЕВИЂЕНУ ЗАБАВУ: Ново Меридианово такмичење ти доноси iPhone 14 и „брдо“ поклон БОНУСА!

КОНАЧНО НА ТЕРЕНУ: Влаховић спреман (ВИДЕО)

ТЕРЗИЋ ОТКЛОНИО СВЕ ДИЛЕМЕ: Драговић остаје у Црвеној звезди

Победоносни гол за Ал Фаиху постигао је Паулињо већ у 21. минуту, а у јунака меча израстао је Стојковић пошто је шест минута касније одбранио пенал Ал Давсарију. До краја је Ал Фаих успео да сачува предност и заслужено се пласира у финале.

Тамо ће играти против Ал Хилала који је са 3:1 савладао Ал Наср у којем игра Кристијано Роналдо. Очекивали су много власници Ал Насра доласком Португалца, али је стигао први неуспех и Роналдо неће имати прилику да се већ у првом мсецу боравка у онвом клубу бори за трофеј. Ал Хилала је већ до полувремена стекао предност 2:0 головима. Ромарињо је у 15. минуту довео домачина у вођство, да би Хамдалах дуплирао предност Ал Хилала на асистенцију Ромариња. Кренуо је Ал Наср на све или ништа и Талиска је успео да у 67. минуту смањи на 2:1, али иако су до краја имали иницијативу, гости нису успели да стигну макар до изјендачења. Чак су и примили гол у судијској надокнади после контре Ал Хилала коју ј успешно завршио Шанкети.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца