Влаховић асистирао Костићу, Филип му се на ОВАЈ начин захвалио поле утакмице

03.10.2022. 09:36
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Профимедиа

Срби за тријумф Јувентуса.

Филип Костић је постигао први гол у дресу Јувентуса у победи над Болоњом (3:0). Српски репрезентативац затресао је мрежу гостију на асистенцију Душана Влаховића у 24. минуту, који се у другом полувремену и сам уписао у листу стрелаца.

МОЖЕ И ОВАКО: Влаховић асистирао Костићу за ПРВЕНАЦ У ЈУВЕНТУСУ! Катаре, спреми се (ВИДЕО)

АЛЕГРИ СЛАВИ СРБЕ: Костић и Влаховић донели победу Јувентусу (ВИДЕО)

УХВАТИО ГА И НЕЋЕ ДА ПУСТИ: Јовићу противник скидао шортс, а реакција Србина постала ПРАВИ ХИТ (ВИДЕО)

“Стара дама” свирала је по нотама српског тандема, а крилни фудбакалер је презадовољан после дебитантског поготка у славном клубу из Торина.

- Срећан сам због првог гола, али још задовољнији због важне победе. Треба да наставимо да верујемо у оно што радимо – скроман је био Костић.

О асистенцији Влаховића имао је речи хвале.

- Захвалио сам му се на асистенцији, надам се да ћу му се реванширати у следећој утакмици. Душан и ја радимо добар посао – констатовао је Костић.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Софију Милошевић, супругу Луке Јовића, у теретани