ВЛАХОВИЋ И ТЕРЗИЋ ИГРАЛИ: Бивши нападач Партизана ПРОМАШИВАО, суперталентовани Енглез ИЗДОМИНИРАО (ВИДЕО)

21.07.2019. 15:52
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: МН Press

Убедљив тријумф Тобџија.

Фудбалери Арсенала убедљиво су савладали Фјорентину у оквиру интернационалног купа шампиона резултатом 3:0. У саставу Љубичастих од старта су играли бивши играчи Вечитих, Алекса Терзић и Душан Влаховић, а последњих 20-ак минута одиграо је и српски репрезентативац, Никола Миленковић.

Утакмицу је обележио перспективни Некетија, који је био двоструки стрелац за Тобџије, док је наш Влаховић пропустио неколико одличних прилика за Виолу.

НАТЕРАЋЕ ВАМ СУЗЕ НА ОЧИ: Народ се окупио ИСПРЕД ХРАМА и пружио ПОДРШКУ Синиши Михајловићу (ФОТО)

И ТО СЕ ЗНА: Скраћен списак могућих ривала, Партизан може и на бившег тренера (ФОТО)

ЦРВЕНО-БЕЛИ ЧЕКАЈУ ПОНЕДЕЉАК: УЕФА скратила групе, Звезда би могла и са Судувом поново (ФОТО)

Највећи утисак оставио је Едвард Нкетија, 20-годишњак који се нада већој шанси у клубу. Био је омладинац Челсија до 2015, када се преселио у Арсенал, а бележио је запажене наступе у млађим селекцијама Енглеске, постигавши 21 гол на 25 мечева, од У18 до У21 узраста.

Влаховићу је један оштар ударац после продора по левом крилу одбранио, већ после тог напада је Нкетије направио лагану шетњу по 16-ерцу за вођство. Фјорентина је пропуштала шансе, имала их је доста у првом полувремену, али је остала прилично недоречена, нарочито је Влаховић могао да постане херој тима, једном је лукаво реаговао, али је лопта прошла тик уз стативу.

Погледајте како изгледа Александра Матић, девојка репрезентативца Србије, Немање Матића