13.03.2021. 18:34
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Реутерс

Душану је било потребно само полувреме.

Репрезентативац Србије, Душан Влаховић, постигао је хет-трик за Фјорентину у утакмици 27. кола Серије А. Виола је савладала Беневенто са 4:1 (3:0), а некадашњи нападач Партизана мрежу домаћих тресао је у 8, 26, и 46. минуту.

Безбедан начин за уплату депозита - Позови Меридиан агента и освоји 10% БОНУСА

МАЕСТРО КОД ТАВАМБЕ: Камерунац добио за тренера рођеног Београђанина (ФОТО)

СЕРИЈА А: Ђуричић и Лазовић стрелци, Сасуоло савладао Верону (ВИДЕО)

Душан се, прво, најбоље снашао у казненом простору ривала из прве рутински савладао Лоренца Монтипа ударцем у ближи угао.

Свој други гол Србин је постигао након спретне реакције у петерцу Вештица.

Влаховић је свој хет-трик комплетирао фантастичним ударцем са 20-так метара.

Молдавац Артут Јоница је једини из свог тима успео да матира Бартоломеја Драговског и то у 56. минуту.

Четврти гол за Фјорентину дело је Валентина Ејсерика у 76. минуту.

Влаховићу су ово били 10., 11. и 12. погоци у популарном Калчу ове сезоне. Нови селектор Србије, Драган Стојковић Пикси, може бити срећан због сјајне форме 21-годишњег голгетера.

Велики испит вечерас (21.00) за шампионске амбиције Атлетико Мадрида. Јорганџије гостују Хетафеу и ако прегурају ово гостовање, биће корак ближи титули. Квота на двојку је 1,93. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе – Атлетико Мадрид.