ВЛАХОВИЋЕВА МАЈСТОРИЈА: Јуве изборио бод после два пенала (ВИДЕО)

19.04.2024. 23:01
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Фудбалери Каљарија и Јувентуса ремизирали су 2:2 у мечу 33. кола италијанске Серије А.

Домаћин је у Сардинији на полувремену водио са 2:0 постигавши оба поготка из пенала, али је сјајан гол из слободног ударца Душана Влаховића покренуо летаргични Јувентус који је на крају стигао до бода.

Повео је Каљари после пола часа игре. Штопер Јувентуса Бремер играо је руком у свом шеснаестерцу, а сигуран са "беле тачке" био је Ђанлука Гаетано.

Само шест минута касније нови једанаестерац за домаћина. Голман Јувентуса оборио је у свом казненом простору захукталог офанзивца Каљарија Лувубу, а овога пута одговорност је преузео Јери Мина и погодио из пенала.

Деловао је Јувентус изузетно лоше у првих 45 минута, али и у уводних 15 минута наставка, а онда је ствари у своје руке узео Душан Влаховић. Имали су гости слободан ударац са ивице казненог простора, а Србин фантастично погодио из "слободњака".

Стигли су гости до бода три минута пре краја меча. Резервиста Јилдиз је центирао са леве стране, а лопту у сопствену мрежу послао неспретни дефанзивац Каљарија Алберто Досена.