ВОЈВОДИНА ПОКВАРИЛА ЛАЛАТОВ ДЕБИ: Минималац Лала против Борца

20.06.2022. 20:16
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Без много прилика у Словенији.

Српски тренер Ненад Лалатовић неславно је почео своју епоху на клупи Борца из Бањалуке, пошто је у првој припремној утакмици у Словенији поражен од Војводине 1:0.

МАМИЋ ИСПРОЗИВАО МОДРИЋА И ХРВАТЕ: Мајку вам ј***м, узео сам га као избеглицу, а сад не сме да ме одбрани

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА РЕКЛА НЕ: Стигла милионска понуда за Ераковића, у Љутице Богдана желе више

МРКЕЛА НАЈАВИО: После Кангве сутра стиже ново ПОЈАЧАЊЕ, а онда поменуо долазак НАПАДАЧА

Прву шансу на утакмици имали су играчи Борца, Лукић је са неких 20 метара упутио снажан ударац, лопта је завршила замало поред стативе.

Војводина је узвратила у 36. минуту када је је Урош Николић шутирао са двадесетак метара поред стативе.

Тренутак одлуке се десио у 61. минуту, када је Милан Видаков погодио после асистенције Игора Јелишића.

На мечу није виђено много прилика, очигледно је било да је екипама потребно још времена за уигравање.