ВОШИ ПРЕСУДИО ПЕНАЛ: Раднички славио на домаћен терену!

18.02.2024. 15:56
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Суперлига Србије...

Фудбалери крагујевачког Радничког савладали су Војводину (2:1) у мечу 21. кола Суперлиге Србије.

БОЛОЊА ПРЕОКРЕНУЛА ЛАЦИО: Три гола на Олимпику!FK Bolonja

БОЛОЊА ПРЕОКРЕНУЛА ЛАЦИО: Три гола на Олимпику!

ДВА ГОЛА ЗА МАЊЕ ОД ПОЛА САТА: Нико не може да заустави Александра Митровића (ВИДЕО)Mitro

Након што су пропали преговори Звезде и Бениангбе: Нађено решење - потписао КолумбијацDilan Ortiz

Раднички је на "Чика Дачи" до победе стигао голом Милоша Ристића из пенала у 85. минуту.

Крагујевчани су већ имали вођство, поготком у 19. минуту који је постигао Вајди Сахли.

Воша је до изједначења стигла у 64. преко Дејана Зукића, међутим, пресудио јој је једанаестерац у финишу.

Раднички се овим тријумфом изједначио са Војводином на табели, а оба тима имају по 29 бодова, с тим да Новосађани имају за нијансу бољу гол-разлику.

Војводина ће у наредном, 22. колу дочекати Спартак, док ће Раднички гостовати Јавору.