ВОША У СЕРИЈИ: Нови Пазар пао на Карађорђу у 85. минуту

16.03.2024. 22:33
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Трећа узастопна победа Новосађана.

Фудбалери Војводине победили су Нови Пазар резултатом 1:0 у оквиру 26. кола Суперлиге. Тријумф тиму из Новог Сада донео је Његош Петровић голом у 85. минуту.

ГОЛЕАДА У СУБОТИЦИ: ТСЦ водио са 3:0, па стрепео за победу против СпартакаFK TSC

ГОЛЕАДА У СУБОТИЦИ: ТСЦ водио са 3:0, па стрепео за победу против Спартака

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"Luka Adžić

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник ни код куће не може до бодаSlavlje fudbalera IMT-a posle gola u Surdulici

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник ни код куће не може до бода

Бивши фудбалер Црвене звезде крунисао иницијативу "Лала" у последњих двадесетак минута меча, уједно скинуо огроман терет са својих плећа јер је затресао мрежеу после скори три године.

Пре поготка, Новосађани су били бољи ривал, притискали су госте којима је недостајао Адем Љајић, искреирали неколико великих шанси и на крају једну, ону најбољу, искористили.

Пре гола Петровића, Дејан Зукић се обрукао на шест метара од гола Мирковића, а пет минута пре гола Вукан Савићевић је погодио стативу...

Зукић је након свог промашаја убрзо уступио место Норману Кемпбелу и тај моменат био је можда и кључан за тријумф. Пет минута пре краја нападач са Јамајке је савршено асистирао Петровићу, који је потом одрадио лакши део посла - матирао је голмана Новог Пазар за трећу узастопну победу Војводине која је стигла на деобу петог места са Чукаричким.