ВРАТИО СЕ ФУДБАЛ: Готов ПРВИ меч у Србији после короне - ДРАМА и победа! Гол ОТПИСАНОГ играча Партизана

29.05.2020. 16:51
Superliga Srbije
Суперлига Србије / Извор: Фото: Youtube printscreen/FK ТСЦ БАЧКА ТОПОЛА - МН Press

Тешка победа...

После вишемесечне паузе због пандемије коронавируса, данас је настављена Суперлига Србије. Први су на терен истрчали фудбалери домаће Инђије и гостујућег Спартака из Суботице.

МРКЕЛА И ИЛИЕВ У КЛИНЧУ: Вечити хоће да замене НАЈВЕЋЕ звезде тима, звали ИСТИ клуб - ОН је на мети

КРИО ЈЕР БИ БЕСНЕЛИ СВИ ТЕНИСЕРИ: Новак УЖИВО открио ШТА је ТАЈНО радио последња 2 месеца! МОЖЕ му се

НАКОН ВЕСТИ ДА ОСТАЈЕ У ЕВРОПИ: Бомба за Звезду - НОВИ УГОВОР за једног од НАЈБОЉИХ шутера Евролиге

Меч без већег резултатског значаја завршио се минималном победом гостујућег тима - 1:2. Прва два поготка на стадиону у Инђији виђена су у интервалу од 3 минута и то у прих 10 минута првог полувремена, док је коначан резултат постављен у финишу другог.

Повели су домаћини голом Михаила Јовановића у седмом минуту, а изједначио је позајмљени нападач Партизана, Немања Николић, у 10. минуту. Потпуни преокрет дело је Милана Марчића (70. минут) који је тако обезбедио тријумф Спартака.