ВРАТИО СЕ СПЕЦИЈАЛНИ: Тотенхем се РАСПУЦАО и ПОБЕДИО на Мурињовом дебију на клупи Певаца

23.11.2019. 15:42
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Реутерс

Голеада у лондонском дербију.

Фудбалери Тотенхема победили су Вест Хем јунајтед са 3:2 у 13. колу Премијер лиге са на Олимпијском стадиону у Лондону.Португалски стручњак Жозе Мурињо је тако на свом дебију као мендажер Тотенхема уписао и први тријумф, а за славље Певаца најзаслужнији су били Хјунг-Мин Сон и Хари Кејн.

СВИ СУ МИСЛИЛИ ДА ЈЕ ГОТОВО: Миха се ипак враћа у болницу, заказана конферениција за медије

ЧЕЛНИЦИ РОМЕ У ХУМСКОЈ: Изненада! Вучица дошла по Партизанову "златну коку"!

НОВЕ МУКЕ ЗА ЗВЕЗДУ: Неће играти против Бајерна! Милојевић остао без ВАЖНОГ тандема!

Тотенхем је повео у 36. минуту када је Сон добио лопту од Деле Алија, а онда бициклицом финтирао Ису Диопа пре него што је левицом пробио голмана Чекићара.  Седам минута касније, Певци дуплирају предност. Али је маестрално успео да сачува лопту у терену код леве аут линије иако је већ био у паду и са земље је додао Сону, а овај је са крила центрирао до петерца где је био Лукас коме није било тешко да матира Роберта Хименеза други пут на мечу.

Одбрана Вест Хема је трећи пут капитулирала у 49. минуту када је Серж Орије са десне стране дугом лоптом пронашао Кејна, а шпиц играча у белом је трзајем главом трећи пут сместио лопту иза леђа Хименеза.

Финиш утакмице припао је Вест Хему који је головима Антонио у 73. минуту и Огбоне у последњим секундама успели да смање на 2:3.

Погледајте како изгледа ватрена навијачица Наполија Јоланда Де Риенко.

ВЕЉКО ЈЕ ОТКРИО: Он ће бити КУМ Ражнатовићу и Богдани!

ЗАШТО НЕМА ГИСТА? Човић све ОТКРИО! И зашто је КАЖЊЕН и колико КОШТА, а онда ПЕЦНУО и ВЕЧИТОГ ривала

ЈОКАН ЈЕ БИО НА КОРАК ОД ЗВЕЗДЕ: Легендарни тренер открио план који је правио са Џајићем