ВУЛИЋ И СИМИЋ РЕЖИРАЛИ ПРЕОКРЕТ: Погледајте како је Звезда ПОВЕЛА у Суботици (ВИДЕО)

17.08.2019. 21:16
Miloš Vulić
Милош Вулић / Извор: МН Press

Црвено-бели се искупили за лош почетак.

Фудбалери Црвене звезде успели су да изједначе резултат на полувремену против Спартака из Суботице (1:1), у мечу петог кола Суперлиге Србије. Предност домаћину донео је Лазар Туфегџић голом у 6. минуту, да би егал вратио Милош Вулић.

СТИЖЕ БРУТАЛАН НАПАДАЧ: Јовељић добио ПАКЛЕНУ конкуренцију, Холанђанин се ДОГОВОРИО са Ајнтрахтом (ФОТО)

АЈАКС ДОМИНИРА ХОЛАНДИЈОМ: Тадић КАПИТЕНСКИ, наставио да РЕШЕТА (ВИДЕО)

Везиста црвено-белих одлично је одреаговао у 37. минуту и сјајним ударцем из даљине савладао голмана Милоша Остојића. Међутим, одмах на почетку другог полувремена, изабраници Владана Милојевића дошли су до потпуног преокрета.

Стрелац другог гола био је Вељко Симић, који се искупио за промашај у 27. минуту. Оно што није успео тада, Симић је исправио у 48. минуту за вођство браниоца титуле - 2:1.

Погледајте како изгледа бивша кечерка Еј Џеј.