ЗАПАЛИО РИМ: Сергеј мајсторијом довео Лацио на корак до титуле, Интер пао после преокрета (ВИДЕО)

16.02.2020. 22:42
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Реутерс

Србин јунак дербија.

Лацио је савладао Интер са 2:1 (0:1) у дербију 24. кола Серије А и приближио се лидеру Јувентусу на само бод заостатка. Херој тријумфа "небеско плавих" био је Сергеј Милинковић-Савић.

ХОРОР: Бившег играча Звезде доктори једва повратили, преживео нокаут (ВИДЕО)

ДА СЕ ПАМТИ: Ушла је ОНА и распаметила Делије и Гробаре (ВИДЕО)

КИДАЊЕ ОД СМЕХА: Јокић играо ФУДБАЛ, па ИМИТИРАО Леброна! Реакција Џејмса је све ИЗНЕНАДИЛА (ВИДЕО)

Српски везиста постигао је други гол за домаћина у 70. минуту после велике гужве у казненом простору гостију из Милана. Чинило се да лопта нема где да прође, али је Сергеј левом ногом погодио тамо где треба.

Интер је повео у првом полувремену у 44. минуту лепим голом Ешлија Јанга, али су Римљани преокренули резултат у наставку меча. Прво је Ћиро Имобиле реализовао пенал у 50. минуту, а онда је на сцену ступио Сергеј Милинковић-Савић за делиријум на "Олимпику".

Погледајте како изгледа америчка атлетичарка Лоло Џонс.

СРБИН ПРИРЕДИО ШОУ: Ђеновљани немоћни пред ДУШАНОМ ВЛАХОВИЋЕМ, ЗАНЕМЕЋЕТЕ од ОВИХ потеза (ВИДЕО)

НЕ ЗОВУ ГА ЏАБЕ ДРАГУЉ: Погледајте мајсторију Дибале! (ВИДЕО)

ОГРОМНА ЧАСТ: Новак од шеика добио НЕВЕРОВАТНУ ствар!