ЗАВРШНИЦА СЕЗОНЕ У ШВЕДСКОЈ ЗА ИНФАРКТ: Нови шампион дошао до титуле после 0:2 на полувремену (ВИДЕО)

02.11.2019. 19:13
Navijači Đurgardena
Навијачи Ђургардена / Извор: Фото: printscreen/YouTube/FLP Channel 2019

О овоме ће се причати.

Екипа Ђургардена освојила је осму титулу првака Шведске у историји, а прву после 2005. године. У последњем колу првенства Ђургардену је био потребан бод како би дошао до пехара, а на крају је тако и било јер је нови шампион Шведске ремизирао на гостовању Норчепингу (2:2).

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити и Ливерпул направили у финишу до ПРЕОКРЕТА, наставља се борба за титулу!

ИЗ ДВОЈКЕ У КЕЦА: Меси га дао из пенала, али је онда Радоја оставио Барсу без бодова (ВИДЕО)

БАЈЕРН ПОНИЖЕН У ФРАНКФУРТУ: Српски Ајнтрахт РАЗВАЛИО Баварце (ВИДЕО)

Екипа Норчепинга је већ у 14. минуту водила са 2:0 и тада су навијачи Ђургардена веровали да им титула поново измиче из руку. Ипак, головима Карлстрома у 50. и Буја Тураја у 65. минуту гости су дошли до бода који им је обезбедио нову титулу првака државе.

Са друге стране, после Малме и Хамарби су славили у последњем колу и тако су сезону завршили са по бодом мање од новог шампиона, а да је Ђургарден којим случајем поражен од Норчепинга био би трећепласиран због лошије гол-разлике.

Погледајте како изгледа позната хокејашка навијачица Јулијана Тригубчак.

ПАО И ПРОЛЕТЕР: Милојевић ОТКРИО шта је ОДЛУЧИЛО на Карађорђу

САВО НЕМА ДИЛЕМУ: Нашу КОНТРУ нико не може да заустави!

ПОСЛЕ ЧЕТВОРКЕ У ХУМСКОЈ: Лалатовић ОТКРИО узроке убедљивог пораза (ВИДЕО)

ГЛАВОБОЉА ЗА СОЛСКЈЕРА: Пораз Јунајтеда пред меч са Партизаном

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПЕНАЛ ЗА ПАРТИЗАН? Natho са беле тачке ОТВОРИО Вошу, а затим ДУПЛИРАО предност црно-белих (ВИДЕО)