ЗБОГ ОВОГ ДЕТАЉА ДЕЛИЈЕ СУ ПОЛУДЕЛЕ: Како је могуће да судија ово није видео (ВИДЕО)

06.10.2019. 18:14
El Fardu Ben
Ел Фарду Бен / Извор: МН Press

Црвено-бели славили у Крушевцу.

Црвена звезда успела је да савлада Напредак у Крушевцу са 1:0 голом Марка Марина у последњим тренуцима меча, а црвено-бели су били бољи ривал током целог меча, уз промашен пенал Ел Фарду Бена у другом полувремену.

ПЕНАЛ НАД БЕНОМ? Да ли је СУДИЈА правилно поступио? ПРЕБАЦИО гол са беле тачке! (ВИДЕО)

ГЛАВОБОЉА ЗА МИЛОЈЕВИЋА! Због повреде напустио терен у Крушевцу! (ФОТО)

ЗВЕЗДИ ПОНИШТЕН ГОЛ! Процените сами да ли је СУДИЈА донео исправну одлуку! (ВИДЕО)

Међутим, репрезентативац Коморских острва био је у центру пажње већ у првом полувремену, тачње почетком меча када је приликом једне акције Звезде утрчавао у шеснаестерац домаћина, а са леђа га лактом у главу ударио играч Напретка Мирослав Бјелош. Ипак, главни судија меча Бојан Николић није ништа свирао и игра је настављена, иако се чини да је арбитар направио грешку.