ЖЕНСКА ЛШ: Драма у Суботици! Спартак остао без награде за ХЕРОЈСКО издање

12.09.2019. 22:01
ŽFK Spartak
ЖФК Спартак / Извор: Фото: ЖФК Спартак

Велика штета.

Фудбалерке Спартака из Суботице поражене су у првој утакмици шеснаестине финала Лиге шампиона од првака Шпаније Атлетика из Мадрида на домаћем терену резултатом 3:2. Голубице су два пута успевале да стигну предност ривалки, али су Јорганџијке у 90. минуту успеле да дођу до важне победе.

ХАОС МЕЂУ АМЕРИКАНЦИМА: После пораза од СРБИЈЕ настао КРШ И ЛОМ, реаговао диреткор тима и ЗАПРЕТИО!

АМЕРИКАНАЦ ГРМИ НА КРИТИЧАРЕ: Ј*бе вам се за наше задњице, а НБА звездице које су ПОБЕГЛЕ чувате

ЏЕНКИНС СЕ УКЉУЧИО У РАСПРАВУ О ХРАНИ И ИНТЕРНЕТУ У СРБИЈИ: Напао је Американца и ИЗДОМИНИРАО

Атлетико је повео у 20 минуту утакмице преко Лудмиле, а Спартак је успео да поравна у надокнади првог полувремена када је Виолета Словић била прецизна са беле тачке. Лудмила је другим голом поново донела предност Атлетику у десетом минуту наставка, а ново изједначење Голубицама донела је Тијана Матић у 79. минуту. Када се чинило да ће Спартак успети да издржи до краја и избегне пораз уследио је хладан туш, јер је коначан резултат поставила Олга Гарсија у последњим тренуцима меча.

Реванш меч је на програму за 13 дана у Мадриду.

ЗАГРЛИО ГА ЈЕ КАО СИНА: Ево шта је легендарни Поп рекао после утакмице Богдану на увце

ПОЛУДЕЛИ: Амерички новинар ПЉУЈЕ после пораза од Србије! Они су му криви за све (ФОТО)

ПОКАЗАО ПРАВО ЛИЦЕ: О потезу Калинића после победе Орлова над Америма ће се дуго ПРИЧАТИ

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.