ЗИДАН СЕ ОГРЕШИО О ЈОВИЋА: Ово би Лука сигурно ПОГОДИО! Погледајте ПРОМАШАЈ века нападача Реала (ВИДЕО)

05.12.2020. 17:22
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Смеје му се цео свет.

Фудбалери мадридског Реала савладали су Севиљу резултатом 1:0, у дербију 11. кола Ла лиге. Меч на стадиону "Рамон Санчез Писхуан" решен је аутоголом у другом полувремену.

БЕЗ ШЕСТ СТАНДАРНИХ ИГРАЧА: Станковић открио на КОГА не рачуна у недељу

СУРОВА ОСВЕТА: Милојевић водио 3:1, а онда га ШОКИРАО некадашњи ученик! (ВИДЕО)

СЕРИЈА А: Сергеј испалио БОМБУ! Еврогол Србина и АСИСТЕНЦИЈА донели победу Лацију (ВИДЕО)

Челси дуго не зна за пораз у Премијер лиги и делује да ће бити конкурентан за титулу - вечерас (21.00) на Стамфорд стиже Лидс, а квота на кеца је 1,60, док је kombinazzija 1&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Лидс.

Иако су после првог полувремена мреже мировале, лако је могло да буде и голова. Што их није било у мрежи домаћина, кривац је Винисијус Жуниор.

Фудбалер Реала прописно се обрукао приликом једне акције Мадриђана, када се нашао сам испред голмана Боноа, да би онда промашио целу лопту и прокоцкао ситуацију која се може окарактерисати више него "зицер".

Подсетимо, тренер гостију Зинедин Зидан одлучио је да за ову утакмицу не уврсти у протокол српског нападача Луку Јовића.

Убеђени смо да је био на месту Бразилца, Србину се оваква брука не би догодила. То потврђује и његова прецизност у баражу Лиге нација против Шкотске, иако Орлови не иду на Европско првенство, Јовић је показао да је мајстор у шеснаестерцу.

Нешто касније, Винисијус се искупио за своју бруку и у 55. минуту, ипак, успео да донесе вођство и победу Мадриђанима. После његовог шута, Боно је неспретно реаговао и постигао аутогол.

Погледајте како изгледа Јоана Тимофекијук, девојка фудбалера Флоринела Комана.