ЗИМА, ЗИМА, Е ПА ШТА ЈЕ: СКА и ЦСКА играли утакмицу, и то на МИНУС 17 (ФОТО)

18.11.2017. 13:11
Navijač FK CSKA Moskva
Навијач ФК ЦСКА Москва / Извор: Реутерс

Одигран меч 17. кола првенства Русије.

Утакмица 17. кола Премијер лиге Русије, између СКА Хабаровска и московског ЦСКА завршена је победом гостију од 4:2, али се о овом мечу причало и због још једног детаља. А то су временски услови у којим се играло. Уочи почетка меча температура је била 17 степени Целзијуса испод нуле.

Повео је домаћин голом Дениса Дедечка, већ у петом минуту. Само седам минута касније, Алан Џагојев је изједначио, да би Понтус Вернблом тек у 74. минуту донео предност Армејцима. На 2:2 изједначио је Мирослав Марковић, у 81. минуту. Нове бодове Московљанима су донели Вернблом и Витињо у последњих десетак минута.

ИДИ, ШИРОКО ТИ ПОЉЕ: Шокираћете се кад видите откупну клаузулу Парижана за Нејмара (ВИДЕО)

КИКС ГОДИНЕ: Европски ВЕЛИКАН скупо ПЛАТИО грешку голмана (ВИДЕО)

Како је било навијачима, јасно је и на основу ове слике са друштвених мрежа.

#футбол #нам_погода_не_помеха

А пост shared by Нормаикина (@normaikina_s) он

После овог кола, ЦСКА из 17 утакмица има 29 бодова и трећи је на табели. СКА је последњи са 12 бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.