ЗМАЈЕВИ ЧУВАЈУ ДОМАЋИ ТЕРЕН: Вождовац убедљив против Железничара

15.12.2023. 20:54
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Непоражени на крову у јесењем делу шампионата.

Фудбалери Вождовца убедљиво су савладали Железничар из Панчева са 5:1 (2:0) у мечу 19. кола Mozzart бет Суперлиге и тако остали непоражени на свом терену у јесењем делу шампионата.

СВЕТСКО ФУДБАЛСКО ПРВЕНСТВО: Сити добио противника у полуфиналуFK Mančester siti

СВЕТСКО ФУДБАЛСКО ПРВЕНСТВО: Сити добио противника у полуфиналу

СУПЕРЛИГА: Љајић голом и асистенцијом донео три бода ПазарцимаFK Novi Pazar

СУПЕРЛИГА: Љајић голом и асистенцијом донео три бода Пазарцима

СЈАЈАН ГЕСТ У ЂЕНОВИ: Сампдорија против Ређијане игра у дресовима са ликом Синише МихајловићаSiniÅ¡a Mihajlović

Змајеви су добро почели и већ у 9. минуту повели преко Јоцића, да би на 2:0 повисио Нешковић и 21. минуту, а са том предношћу је домаћин и отишао на одмор. У наставку је Вождовац наставио са добром и ефикасном игром и за свега девет минута постигао још три гола и потврдио тријумф. Бурмаз је у 50 повисио на 3:0, четврти гол за Змајеве постигао је Антонијевић у 55. да би Бурмаз у 59. својим другим голом потврдио победу Змајева. Гости су успели само да постиг ну почасни погодак у 65. минуту преко Павлова.

После овог тријумфа Вождовац се налази на шестом месту на табели са 25 бодова, док је тим из Панчева на 14. позицији са 17 освојених бодова.