ЖУРКА НА ТВИТЕРУ: Звездаши одушевљени, преокрет упоређују са Партизановим (ФОТО)

26.11.2016. 17:43
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-бели славила са 2:1 против Металца.

На само пар минута до краја утакмице против Металца, Црвена звезда је била ''на конопцима'', пред поразом, домаћин је имао велику шансу и да увећа своје вођство, а онда је Божовићев тим за само два минута постигао два гола и направио потпуни преокрет - 1:2!

Јунак утакмице је 18-годишњи Лука Аџић, Звездин бисер који је за само неколико минута на терену, од када је заменио Срђана Плавшића, потврдио свој победнички, шампионски дух, наслеђен од оца, некадашњег Звездиног аса.

Све то је било довољно да Твитер експлодира од коментара навијача Звезде, уз неизбежна поређења са јучерашњим преокретом Партизана против Напретка.