ЗВЕЗДА БАШ НЕМА СРЕЋЕ: Нови проблем за црвено-беле пред квалификације за Лигу шампиона

11.05.2019. 21:51
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Штета.

После вести да ЦСКА из Софије није успео да савлада Лудогорец и тако је остао на три бода заостатка у шампионату Бугарске, нови резултат који не иде на руку Црвеној звезди је стигао из комшилука. Наиме фудбалери екипе ФЦСБ (некадашња Стеауа) славили су на гостовању Сепсију са 5:1 и тако су остали у трци за титулу првака Румуније, а уколико на крају подигну пехар то ће знатно отежати посао шампиону Србије у квалификацијама за Лигу шампиона, јер Румуни имају бољи УЕФА коефицијент.

КАКАВ БАКСУЗ, КАКАВ ПРОМАШАЈ: Из комшилука стигле ВЕОМА лоше вести за Звезду (ВИДЕО ФОТО)

ЗВЕЗДА ЈЕ ОЗБИЉНО ЗАГРИЗЛА ДА ГА ДОВЕДЕ: Клуб из Љутице Богдана добио ЖЕСТОКУ конкуренцију (ФОТО)

БИО ЈЕ НА МЕТИ ЗВЕЗДЕ, А САД НЕМИЛОСРДНО РЕШЕТА: Несуђено појачање црвено-белих игра сезону живота

Фаворизована Стеауа је већ у деветом минуту имала два гола предности захваљујући Хори и Роману и тим резултатом се отишло на полувреме. Исти је био случај и у другом делу, када је Чоман головима у 47. и 51. минуту повисио на 4:0. Наду Сепсију је вратио Менсах 15 минута пре краја меча, али је само пет минута касније Русеску са беле тачке поставио коначан резултат.

Ипак, добра ствар за Црвену звезду је да Клуж у недељу игра против Крајове на свом терену и уколико победи обезбедиће титулу првака Румуније. Са друге стране, ако исход буде другачији све ће бити одлучено у последњем колу када Клуж гостује Стеауи.

Погледајте како изгледа Кристина Штрбац, девојка Алексе Вукановића.