ЗВЕЗДА БЛЕДА НА ПРЕМИЈЕРИ: Иванић и Радуловић погодили, Катаи дебитовао! (ВИДЕО)

16.07.2020. 19:50
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Србија Данас

Неубедљива партија шампиона Србије.

Црвена звезда је у својој првој припремној на Дивчибарама савладала ИМТ са Новог Београда резултатом 2:0 (0:0).

Стрелци за црвено-беле су били Мирко Иванић у 51. минуту и Андрија Радуловић у 85. минуту,

НЕКАДАШЊЕ ПОЈАЧАЊЕ ЗВЕЗДЕ ПОТРАЖИЛО ПРАВДУ НА СУДУ: И добио 300 милиона!

ПОЗНАТИ НОВИ ДЕТАЉИ: Овај великан жели Матеа Гарсију, а познато и како ће га платити!

ВЕЧИТИ СУ СЕ ОТИМАЛИ ОКО ЊЕГА: Био је велика ЖЕЉА Звезде и Партизана! Сада је поново на МЕТИ

Тренер црвено-белих Дејан Станковић одлучио се за две поставе у овом мечу, а она "јача" из другог полувремена је на крају пресудила ИМТ-у.

За Звезду су од првог минута заиграли: Васиљевић, Митровић, Дегенек, С. Бабић, Хајдин, Матић, И. Бабић, Гарсија, Симић, Вукановић и Крстовић, док су у другом полувремену прилику добили Борјан, Ћопић, Гајић, Панков, Милуновић, Родић, Саного, Вулић, Иванић, Катаи, Радуловић, Томане и Лазетић.

Занимљиво, ИМТ је био тај који је у 5. минуту први припретио преко Глишића, али је Васиљевић сјајно реаговао. Потом је Крстовић у 17. извео први озбиљнији напад за Звезду, потом је и млади Бабић имао шансу у 27. минуту, да би нешто искуснији дефанзивац Срђан Бабић у 45. минуту можда био и најближи голу

Почетак другоиг дела је најавио да ће Звезда свим силама покушати да стигне до гола и то је учинила већ у 51. минуту. Повукао је Иванић напад и додао ка Катаију који је нанизао пар противничких фудбалера и потом асистирао ка Звездиној осмици, која је прецизним ударцем савладала голмана ИМТ-а.

Катаи и Иванић су одлично сарађивали у тих других 45 минута и низале су се прилике за Звезду, да би млади Радуловић у 85. после соло продора поставио коначан резултат.

Нема избора за Манчестер Јунајтед – ако жели у Лигу шампиона мора да побеђује. А вечерас (21.15) гостује Кристал Паласу, који је у лошој форми и једва чека крај сезоне. Двојка је 1,35, а победа Јунајтеда без примљеног гола (Сигурна победа) 1,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Кристал Палас – Манчестер Јунајтед.

Погледајте како изгледа Лана Роудс, порно звезда којој се удварају многи фудбалери.