ЗВЕЗДА ГОСТОВАЛА У ГРАЧАНИЦИ: Победила је 4:0, али то није било НАЈВАЖНИЈЕ (ВИДЕО+ФОТО)

23.05.2017. 18:38
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Сав приход намењен је породилишту у Грачаници које је у веома лошем стању.

Фудбалери Црвене звезде одиграли су пријатељску утакмицу, на Косову и Метохији, а резултат у дуелу у Грачаници, са истоименом екипом био је 4:0. Црвено-бели нису отпутовали у најјачем саставу, а играли су Вићић, Вивеирос, Јокић, Аучо, Фримпонг, Стојић, Цветковић, Луковић, Јовељић, Платиша и Сенић. Шансу су добили и Савић, Станојев, Ракић и Романић. Стрелци су били Јовељић у 7. минуту, Луковић у 36, Платиша у 51. и Романић у 66. минуту.

СКАНДАЛ: Заустављена колона из Београда – фудбалеру Звезде нису дали да уђе на Косово! (ФОТО)

РЕЧ ЛЕГЕНДЕ ШЕКУЛАРЦА: Звезда је институција, прави се ријалити од клуба, а Терзићева саопштења су срамна (ФОТО)

Фудбалери Црвене звезде пре утакмице посетили су манастир Грачаницу, након чега су уживали у дружењу и ручку коју су организовали домаћини.

- Искрено сам радостан што смо посетили Грачаницу и уживали у дружењу са нашим навијачима на Косову и Метохији. Поносан сам што је ова пријатељска утакмица сада већ постала традиционална и сигуран сам да ће трајати још дуго. Црвена звезда је увек уз свој народ на југу земље - рекао је председник Црвене звезде Светозар Мијаиловић.

На трибинама терена "Драган Џајић" више хиљада навијача уживало је у лепој фудбалској представи. Улаз је коштао 200 динара, а сав приход намењен је породилишту у Грачаници које је у веома лошем стању.

Можете и да погледате фотографије.

Можете и да послушате химну "Боже правде".

КЛАДИОНИЦЕ ИЗНЕНАДИЛЕ СА КВОТАМА: Ево ко је ФАВОРИТ у финалу Купа Србије

Звезда ће такмичарску сезону завршити у суботу, када ће се у финалу Купа Србије за трофеј борити са Партизаном.

ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ: Ево КАКО и по КОЈОЈ цени може да се нађе ДРАГОЦЕНО парче папира! (ФОТО)