НОВА ПОБЕДА ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели на Кипру савладали изабранике Ненада Лалатовића

Србија Данас/Тањуг
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Био је трећи припремнио меч шампиона Србије.

Фудбалери Црвене звезде победили су суботички Спартак резултатом 3:1 у трећем припремном мечу на Кипру.

ПЕТАРДА НА КИПРУ: Други тријумф Војводине на припремамаFK Vojvodina

ПЕТАРДА НА КИПРУ: Други тријумф Војводине на припремама

ТЕДИЋ ОПЕРИСАН: Неће моћи да путује авион барем две недељеSlobodan Tedić

ТЕДИЋ ОПЕРИСАН: Неће моћи да путује авион барем две недеље

АЈА НАПА ПРОШЛА КАО МЛАДОСТ: Партизан поново четири пута погодио мрежу ривала на припремамаFK Partizan

После победа против кипарског друголигаша Акритаса (3:2) и мађарског Залаегершега (1:0), изабраници Владана Милојевића су против ривала из Суперлиге Србије били најубедљивији.

Звезда је против екипе Ненада Лалатовића повела у 23. минуту преко Владимира Лучића.

Предност је у 47. минуту дуплирао Лазар Николић, а победу је осигурао Јован Мијатовић голом са пенала у 66. минуту.

Почасни гол за Спартак постигао је Војо Убипарип у 82. минуту.

Оба тренера су комбиновала са саставима и правила велики број измена у другом полувремену.

Црвена звезда - Спартак 3:1 (1:0)

Стадион: "Корантина терени", Кипар.

Стрелци: Лучић 23, Николић 46, Мијатовић 66. (пенал) - Убипарип 82.

Жути картони: Тошески, Манојловић (Спартак).

Црвена звезда: З. Поповић (од 83. Драшкић), Николић, Спајић (од 46. Милуновић), Драговић (од 67. Милосављевић), Радојевић (од 61. Родић), Мијаиловић (од 83. Максимовић), Канга (од 67. Шљивић), Кнежевић (од 46. Стаменић), Олањинка (од 67. Кабић), Лучић (од 46. Митровић), Ендиаје (од 61. Мијатовић).

Спартак: Вулић, Богићевић, Тошески, Ђурасовић, Мудрински, Бијеловић, Тодоровски, Ћаласан, Станојев, Пријовић, Крсмановић.

Играли су још: Манојловић, Јоцић, Убипарип, Коларић, Мијић, Бабић, Лукић, Керкез, Колинс, Ебука, Томовић, Мартиновић.

До краја боравка на Кипру, Звезди предстоје дуели са Младошћу из Лучана (28. јануар) и бугарским Ботевом (1. фебруар).